| MauroMania777 a întrebat:

Am restricționat contul unei persoane pe Instagram, iar acum vreau sa anulez acest lucru si vad ca nu mai apare deloc contul persoanei. Doar l-am restricționat, nu blocat. Nici măcar nu găsesc contul la setări in Conuri restricționate. Asta înseamnă ca cealaltă persoana m-a blocat?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu il mai gasesti, probabil ca si el/ea te-a blocat.

| laSoledad a răspuns:

Ce dai, aia primesti.

| Misa09 a răspuns:

Nu ai cum sa anulezi daca dai report(restrictionare). sunt destul de multe posibilatati daca nu i mai gasesti contul. daca nu l mai gasesti nici daca cauti contul respectiv de pe alt cont de al tau, atunci contul cel mai probabil e sters.dar daca nu l mai gasesti decat pe contul dupa care i ai dat report, ti a dat block persoana respectiva.