| BudeanuPaul2251 a întrebat:

Buna TPU, am o problema la Instagram, nu pot da fallow deloc si nu imi apare ca am contul restrictionat, si nu imi apare nici o data macar in care sa zica cand se va duce restrictia...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa, și? Nu ma mira cu nimic. Aparține și el de Meta. Asa ca bucură-te. Eu am renunțat la "meta" după 13 ani. Adică contul de Facebook. Algoritmii de cacao și mereu eram blocat din orice fâs.

| BudeanuPaul2251 explică (pentru anonim_4396):

Pai si nu pot da fallow la persoanele noi ce le cunosc. e deranjant ca nu pot urmari pe nimeni nou.