| Alina725523 a întrebat:

Buna ziua, mai pot comunica in vreun fel cu o persoana care m-a blocat pe Instagram? Eram prieteni pe Instagram, iar acum nu mai apare in lista de prieteni si nu o mai gasesc atunci cand dau cautare dupa nume. Am verificat si nu si-a inchis contul, deci presupun ca m-a blocat. Si as vrea sa stiu, daca mai pot comunica in vreun fel pe Instagram cu aceasta persoana. Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar daca iti creezi inca un cont si o contactezi. Instagram permite conturile multiple.