| ș53fan a întrebat:

Am salvat un link de-al unui videoclip care mi-a plăcut melodia din fundal de pe Facebook. Am salvat în Google keep aia și acum dacă vreau să intru să văd videoul nu mă lasă. Spune ceva de genul adresa nu a putut fi găsită sau ceva de genul!
Întrebare, pot cumva să revăd acel video?

1 răspuns:
| Stargoz a răspuns:

Mai Stefane nu trebuia sa te complici asa. Uite cauta o aplicatie sau un site de descărcare de video-uri de pe Facebook si baga acolo linkul si descărcal ce e asa de greu.