| andutz a întrebat:

Am samsung s3650 corby. Pentru ca nu are cablu de date, l-am folosit pe cel de la vechiul meu telefon samsung... si a mers (ca doar sunt amandoua samsung). Dar cand am dat pe PC studio >samsung--Phone explorer, nu mi-a aparut niciun fisier din telefon si nici nu puteam trimite ceva de pe calc la telefon. Cum sa fac sa-mi mearga? Credeti ca e de vina cablul de date? El s-a potrivit si, ca si la vechiul meu telefon, cand l-am conectat cu calcul a scos un sunet. Va rog ajutati-mahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e o solutie am si eu samsung corby si stiu cum e tot asa s-a intanplat si la mine dar am gasit solutia in telefon te duci la setarii si i dai setari telefon dai pana jos pana cand iti arata conexiune pc intri acolo si vezi ca e setat pe
pc studio samsung, dai stocare masa si cand conectezi calculatorul la telefon iti va arata pe telefon conectare

4 răspunsuri:
| colombo1 a răspuns:

la setari-conexiune pc-dai stocare masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall, si eu am Samsung s3650 corbysi am cumparat cablu si tot nu merge (nu il vede calculatorul cred). Va rog ajutati-ma. Vreau un raspuns

| nykgio a răspuns:

Daca ti se potriveste cablu la telefon. dai sa caute softu pe net, cand il conectezi la pc. si dupa o ia automat tongue

| ThreeDaysGrace_9618 a răspuns:

Ms anonime pentru raspuns ca aveam mare nevoie happy