| Beea_MmYy_1992 a întrebat:

Am Samsung star 3 S5229 si as vrea niste jocuri/aplicatii care sa nu necesite internet, deoarece nu am wireless la care sa ma conectez. Funda pentru. cele mai multe

2 răspunsuri:
| Szekely_Rominaelissa_1991 a răspuns (pentru CounterStrike_Comunitatea_1989):

De ce oferi ceva pe ce nu esti sigur, acolo sunt aplicati pentru Samsung corby un telefon cu totul diferit fata de s5229 care are os propriu si nu android. Pentru s5229 este necesar instalarea Samsung kies si se gaseste o multime de aplicati pe Samsung apps si cu plata si free