| CatEyes28 a întrebat:

azi mi-am luat un Samsung Star 3 S5229.
Am umblat pe el, apoi am incercat sa ma conectez la internet,
a inceput sa se incarce, apoi mi-a aparut o imagine neagra si scria GT S5229 si dedesubt arat ca incarca.....si asa a ramas de atunci...
NU stiu ce are.
Spuneti-mi ce insemna si ce pot sa-i fac...happy

Răspuns Câştigător
| Masea a răspuns:

Si eu am un Samsung star 3 si de obicei cand vreau sa ma conctez prin wi-fi la net daca tot se incarca inseamna ca nu prin semal prea bun....sau cand ma misc si semnlul se indeparteaza...deci telefonul e bun:p nu are nimic

| CatEyes28 explică (pentru Masea):

Dar el se incarca in continuu
Nici nu pot umbla pe el.

1 răspuns: