| Anca_Daniela_Vasilescu_1996 a întrebat:

Am setat fara sa vreau pe laptop run cu Media Player. De ex incercam sa intru pe Mozila si imi aparea programul asta media player. Am dat apoi restart si vad doar un ecran negru cu mouse atat. Daca vreau sa dau New task run tot cu media player imi apare si nu merge. Va rog ajutati.ma. Pot cumva sa intru pe net prin web help dar atat. Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce Windows ai!? Uite pentru Windows 7: http://stealthsettings.com/......ows-7.html