| LovellyAngel a întrebat:

Am şi eu nevoie de ajutor... Nu mă pot uita la seriale online pe tabletă sad. (am un iPad 4 ). Am încercat pe diferite site-uri, nu vreau sa downloadez, vreau să vizionez online. A fost cineva în aceeaşi situaţie şi a reuşit să o rezolve?

4 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

N-am iPad dar eu stiam ca Safari nu suporta Flash si nici nu-l poti instala ca plugin ca sa rezolvi problema. Cum majoritatea site-urile folosesc Flash pentru a reda filmuletele...tragi si singura concluzia.

Stiu ca poti descarca si instala alte browsere care au integrat suportul pentru Flash, de exemplu Photon Browser: https://itunes.apple.com/us/app/photon-flash-video-player/id430200224?mt=8

Intri pe internet folosind Photon si ar trebuie sa mearga filmulete. Vezi ca nu e gratuita aplicatia, costa 5 dolari dar poti cauta si alte browsere. Si vezi ca nu ganranteaza nimeni ca va merge perfect, tot mai mai da rateuri din cand in cand.

| alin_9439 a răspuns:

Simplu or ce telegon tableta laptop ca sa poti viziona online un film ai nev de Adobe reader baftabig grin

| Malin_Cruceru_1991 a răspuns:

Un ipad 4? cu ce ai venit din viitor ca la noi de abia e la 2laughing

| LovellyAngel explică (pentru Malin_Cruceru_1991):

E ipad 4 da. De când nu ai mers la magazin? Cum să fie la 2 laughing)))