| Elena_Ella_2000 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor! Vreau sa imi achizitionez Nokia Lumia 520 si nu stiu sigur daca merita. De cateva zile urmaresc tutoriale pe net dar vreau si parerea voastra. Daca se poate sa mai primesc si niste informatii in plus ofer FUNDA! Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Cristian_George_1998 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el. Este un telefon bun, dar nu prea gasesti jocuri pentru el. Tu ca fata, cred ca te multumesti cu whatsapp-ul, net-ul si alte chestii de genu'.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E un telefon foarte ok, mai ales daca te uiti la pretul sau si ce ofera in banii astia, e best buy.

| Feliciaaaaaaaaaa a răspuns:

Merita!
Este superb, am si eu Nokia lumia 520 si nu imi pare rau ca l-am cumparat!

| BlaBlaw a răspuns:

Parere personala, magazinul Microsoft este cel mai prost dotat, recomand macar android