| AdyTa015 a întrebat:

Se merita un Nokia x6 si inca ceva bani pe un iPhone 4 / 4s?
Sau pe un Nokia lumia 800? Nu stiu, ziceti-mi parerea voastra, va rog.

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

A aparut Lumia 920 care este si mai bun decat Lumia 800

| IonelaaaS a răspuns:

Pai eu zic ca mai bine iti iei un Nokia x6 decat un Nokia lumia800

| AdyTa015 explică (pentru IonelaaaS):

Am un x6 vreau sa il dau pe cele de mai sus happy

| IonelaaaS a răspuns (pentru AdyTa015):

Aa scuze atunci..nu am citit intrebarea ca lumealaughingmai bine iti iei un Nokia lumia800 decat un iphone

| bushyalex a răspuns:

Pe iphone da..pe lumia parerea mea nu, mi se par niste telefoane foarte praf pe langa android si iphone

| GFStep a răspuns:

Pe un Nokia lumia 800 da, pe iphone nu!