| Strempel_Christian_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare am achizitionat niste casti skullcandy cu microfon dar au numai o mufa dar nu stiu cum sa fac sa folosesc ambele functii ale castii astept raspuns urgent dau funda la cel mai bun

4 răspunsuri:
| Bitzuu88 a răspuns:

Fratele meu, depinde unde bagi mufa aia
(metaforic vorbind), daca bagi la un telefon sigur merg amam2 si daca bagi la PC, se instaleaza singur si microfonul, doar ca atunci cand vrei sa te joci trebuie sa ii faci 2-3 setari.

| Strempel_Christian_1997 explică (pentru Bitzuu88):

Ba eu zic de calculator mersi.
Daca imi dai raspunsul mai jos ai funda.
Apropo am Windows 7

| Strempel_Christian_1997 explică (pentru Strempel_Christian_1997):

Si am uitat ceva specificam te rog ce setari.

| Bitzuu88 a răspuns:

Da-mi add la marcus_antonio85 si o sa lamurim acolo problema! bafta!