| Andrey_Luca_1990 a întrebat:

Am procesor amd athlon II x2 3.0ghz 2 gb de rami placa de baza msi k9n5pgma-v2 si am adaugat recent o placa video de 1gb ddr3 nVIDIA gforce 8400 gs si daca stau pe net dupa vreo ora asa mi se blocheaza pc si trebuie restart dar in jocuri nu am treaba.sa fie oare de la rami sa mai adaug inca 2? ....ast un raspuns multumesc

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Foloseste task manager sa vezi ce incarca procesorul mult. daca ai versiunea de flash player plina de bug-uri iti recomand un update.

| Andrey_Luca_1990 explică (pentru Baton):

Sa fie oare de la asa ceva? pentru ca at cand se blocheaza piuie hardu si apoi pa trebuie restart.eu am o problema si cu hardu pentru ca at cand aprind pc mi se incarca o bara gri si stau cam 10 min.eu o sa ii fac si un update cum zici tu.ms