| Korado22 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un iphone 4 nou si i-am facut jailbracking.Toate bune mergea absolut tot iar apoi am instalat si cydya.Si aici totul a mers ok. Dupa ce am folosit putin telefonul am observat ca, cand doresc sa deshid Safari el apare pentru o secunde iar apoi se inchide...si nu merge folosit
Am incercat alt motor de cautare precum Opera dar cydya se deshide prin safari iar din aceasta cauza nu pot instala Instalus.
Ajuta-ti-ma daca stiti de la ce este

1 răspuns:
| reysp a răspuns:

Incearca sa il faci din nou