| FoxLady a întrebat:

Am instalat din greseala un motor de cautare (istartsurf) pe Opera si habar n-am cum sa-l dezinstalez. Ajutor! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

Ce coincidenta, si eu l-am avut.laughing Fii atenta! Du-te la setari, si o sa-ti apara acolo motorul de cautare istartsurf bla bla. stergi de acolo frumusel si pui google.ro. Dai Ok. Mai dai un refresh la pagina si o sa setezi apoi ca motorul de cautare sa fie pe pagina google.ro.Si asta e! pune niste poze daca nu te descurci! Bafta