| adyymuresan a întrebat:

am windows 7 ULTIMATE si nu imi merge Bsplayeru si nici TeamViewer oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Sterge-le(uninstall-eaza-le) din nou, reinstaleaza-le! Ai grija ca BSPlayer sa-si descarce codecurile lui si sa si le instaleze. Iar cu Team Viewer, poate o fi de la firewall, nu se strica asa ca dementul, doar daca n-ai virusi si nu esti constient ca ei iti distrug programele. Bafta!

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

In orice caz asigura-te mai intai ca ai instalat ultimile versiuni! Adica BSPlayer 2. 51 si Team Viewer 5, cam astea. Descarca-le de pe site-urile oficiale! Si intrebarea ta e mult prea incompleta pentru a ne oferi noua fundita daca iti dam raspunsuri corectetongue.
ADICA spune ce nu-ti merge exact! Ce erori iti da?

La doctor cand mergi, tot asa intrebi? Domnu' doctor ma doare in gat! De ce? Si el iti spune dintr-o data raspunsul? straight face

| ExpertHost a răspuns:

Pai vezi daca sunt suportate de W7

| adyymuresan explică:

Am uitat sa specific cand am instalat prima data windowsu mergeau ambele

| adyymuresan explică:

Bsplayerul merge doar muzica iar daca vreau sa vad un film este tot negru, iar la TeamViewer can este gata instalat este tot an ceata si nu pot sa ai fac nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu este de calculoatoare windowsoul 7, este doar pentru laptopuri