| bistrita1984 a întrebat:

Urgent! Am instalat pe laptop windows 7 ultimate, si la filme ma uit cu bsplayeru dar nu merge controlu video din setarile bsplayer, placa video e de 128 mb, pe pc am aceiasi versiune de bsplayer si merge dar am instalat windows xp.Ce problema ar fi

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Probabil BSplayer-ul de pe laptop nu este functional, inlocuieste-l cu alt player sau fa-i un upgrade.
Pa!

1 răspuns:
| AndreYV99 a răspuns:

Nu stiu...dar incearca sa vizionezi filmele cu VLC player... e mai bun happy