| onlym3 a întrebat:

Am si eu o intrebare:ce e mai recomandat, xbox 360 slim 250gb sau xbox 360 elite de 120 gb?
Elite costa la fel ca slim, hardul evident ca e mai mare la slim si are wifi integrat+kinect ready spre deosebire de elite hardul mai mic si nu are wifi si nici nu e kinect ready(pentru asta trebuie cumparat adaptoare)
Sincer nu prea ma intereseaza ca hardul e mai mare sau ca are wifi (jocuri doar nu joc 15 jocuri in acelasi timp de ex, sau sa stau pe net..ca vorba aia.o sa fiu banat de pe xbox live) dar am auzit ca elite e mai stabil decat slim(problema cu RROD ul) si la elite e si Jasper (o siguranta in plus ca sa nu se supraincalzeasca si dupa aia sa apara rrod ul ala).
Voi ce ati prefera:ceva stabil si sigur ce nu va necesita sa pierzi timpul cu el la service etc sau ultima fita(adica ultimul model,slim)
Si amandoua sunt la fel ca performanta etc,adica au acelasi procesor, rami, chipset video...

Răspuns Câştigător
| warGamer a răspuns:

Eu iti recomand elite mai am un prieten care are acelasi lucru si e mai multumit decat slim

| onlym3 explică (pentru warGamer):

Asta ziceam si eu, ca elite e mai stabil si isi face treaba la fel ca slim, din ce am citit si ce ai mai zis si tu, clar ca elite iauhappy...ms si hai ca dau si o fundita pentru faptul ca te ai deranjat sa citesti atata.

1 răspuns: