| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum pot sterge un videoclip de pe youtube? Are o colega un videoclip care spune ca nu poate sa-l stearga pentru ca si-a uitat parola..Cum se poate sterge? Sau macar sa nu-l mai arate.

6 răspunsuri:
| irinathuglife a răspuns:

Ca sa iti recoperezi parola la contul de pe Youtube la casuta cu logarea ai o optiune unde dai click pe "Can't access your account?".Cam greu sa poti sa stergi videoclipul daca nu ai datele de la cont.

| DeathLord93 a răspuns:

Daca a uitat parola contului de pe care a fost facut upload cu acel video nu prea mai are ce sa faca

| KazumaKwabara a răspuns:

Nu poate decat dacasi recupereaza parola sau sa-si modifice parola cumva.

| StereaCosmin a răspuns:

Buna!
Poti sterge videoclipul de pe youtube, dar trebuie sa intri pe cont.
Dupa ce intri pe cont, dai pe numele de utilizator( in partea dreapta sus a ecranului) si o sa iti apara o lista.
O sa dai pe "VIDEO MANAGER" si o sa primesti toate videoclipurile pe care le-ai postat.
Cand o sa le stergi o sa bifezi casuta din dreptul videoclipului, o sa dai pe "ACTIONS" si in final click pe "DELETE".
Dar daca vrei ceva mai usor uite aici un video careo sa te ajute: http://www.youtube.com/watch?v=UEwTyLKVY0s
Sper ca te-am ajtat bafta.

| RequiemForDream a răspuns:

Nu il poate sterge decat daca recupereaza parola, altcumva nu se poate, imi pare rau.