| sophie12helen a întrebat:

Buna si..Craciun fericit♥♫! As vrea sa stiu care este dierenta dintre un Samsung Galaxy Pro Young si un BlackBerry Curve 8520 big grin
Ca de obicei, cel mai bun raspuns primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| teo812 a răspuns:

Nu stiu. in legatura cu bateria,nu este de foarte mare durata la Samsung,la BlackBerry din cate stiu are o autonomie mare,deci bateria este mai buna la BlackBerry [CRED]. daca vrei niste joculete,mai multe aplicati,touchscreen,zic samsungul.
Daca vrei ceva mai simplu,BlackBerry
samsungul are google play,un "magazin" de unde download-ezi aplicati\jocuri, iar ca si calitate, sincer, eu detin un telefon Samsung tot cu android, si sunt multumit de calitate. blacberry nu am incercat

6 răspunsuri:
| sophie12helen explică (pentru Akid):

As fi dorit sa imi spui cu, cuvintele tale.

| Akid a răspuns (pentru sophie12helen):

Cred ca totusi te-am ajutat. Imi pare rau daca nu ti-am facut pe plac. am incercat sa te ajut.

| GeorgeX1999 a răspuns:

Cu Samsung-ul poti face mai multe adica ai mai multe aplicatii in Google Play in timp ce BlackBerry Curve 8520 este limitat doar la mesaje si putine lucruri multimedia. Funda?

| teo812 a răspuns:

Samsungul are androidOS si touch-screen iar blackbeery are blackberryOS, si nu are touchscreen. daca doresti aplicatii, iti recomand samsungul, dar BlackBerry-ul este mai mult un telefon pentru "afaceri"

| sophie12helen explică (pentru teo812):

Deci calitatea este mai buna la Samsung?

| teo812 a răspuns (pentru sophie12helen):

Nu stiu. in legatura cu bateria,nu este de foarte mare durata la Samsung,la BlackBerry din cate stiu are o autonomie mare,deci bateria este mai buna la BlackBerry [CRED]. daca vrei niste joculete,mai multe aplicati,touchscreen,zic samsungul.
Daca vrei ceva mai simplu,BlackBerry
samsungul are google play,un "magazin" de unde download-ezi aplicati\jocuri, iar ca si calitate, sincer, eu detin un telefon Samsung tot cu android, si sunt multumit de calitate. blacberry nu am incercat