| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am si eu o intrebare: Daca calculatorul e in Stand-By consuma curent?
:S:S

Răspuns Câştigător
| addyy a răspuns:

Da, consuma.Calculatorul, la fel ca orice aparat, nu mai consuma energie pana cand are si ultimul LED stins ( beculetula ala de unde aprinzi/stingi monitorul sau la unitate).

7 răspunsuri:
| cybershot a răspuns:

logic ca DA! un mare da.
orice electrocasnic aprins sau mai bine zis pornit consuna energie electrica. indiferent de starea lui

| Marijuana187 a răspuns:

Normalhappy

| AddictedToMDMA a răspuns:

Da

| Ana a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic, nu? Sau ce intrebare-i asta, "ghici ciuperca ce e"?

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Consuma dar nu la fel de multhappy

| zeg685 a răspuns:

Consuma mai putin decat cand e activ dar cel mai bine cand esti in stand by este sa asculti muzica caci o sa iti mearga.