| virusmortal a întrebat:

Am si eu o intrebare pare ciudata merita sa ai forum in ziua de azi am facut si mi-am pierdut timpu si nimic nu stiu ce sa zic voi care aveti forumuri ce ati facut ati avut noroc?

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Si eu am unul, si in trei saptamani am deja 50 de membri si pot spune ca merge ok happy bine ca sunt zile in care nu intra multi, dar sunt alte zile in care e full laughing
Depinde despre ce ai vrea sa iti faci forumul big grin Daca de exemplu e un subiect care are deja 2-3 forumuri cunoscute deschise, nu merita. Daca deschizi cu ceva nou, o sa ai succes daca faci publicitate buna tongue

| Blackwoman27 a răspuns:

E naspa nici eu nu am lumestraight facex-(