| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Am si eu o intrebare peste cateva zile este ziua mea si eu vreau un tel. nou mai exact un smartphone nu stiu ce sa aleg dintre samsung galaxy ace, lg optimus black, samsung galaxy s. Fac 14 ani. Mie mi-ar placea telefonul care sa aiba multe apps si jocuri ce imi recomandati

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emelter a răspuns:

Eu tasi recomanda daca pote sa til ia ipone 4 sau 5 uti urez sces

| emelter a răspuns:

Eu tasi recomanda daca pote sa til ia ipone 4 sau 5 uti urez success

il am si eu si este foarte tareeee