| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati, dintre:
-Lg optimus l7
-Lg optimus black
-Sony xperia neo L
-Samsung galaxy ace plus
-Huawei vision
Mentionez faptul ca viitorul telefon dintre acestea de mai sus va fi primul meu smartphone si fiind un adolescent o sa il folosesc pentru jocuri,muzica si putin net big grin.Dau funda doar celor care sunt serios nu celor care aleg un telefon la nimereala si dupa imi cer funda, as vrea sa argumentati raspunsul vostru

6 răspunsuri:
| Veleno1 a răspuns:

Lg optimus l7

| Scumpilicii a răspuns:

Heei! Eu iti recomand LG Optimus L7. Am avut si eu si am fost chiar foarte, foarte multumita de el! Poti intra pe net fara probleme, iti poti descarca muzica, jocuri si tot ce vrei. Are tastatura de mesaje ca iPhone'ul happy. Are Touche'screenul usor, fin, ca sa zic asa. Trebuie sa ai putina grija de el, este mai fragil, ca na. Oricum, succes la alesul telefonului! :*
Funda? big grin

| GanH a răspuns:

Eu as alege LG optimus L7

| Matinalis a răspuns:

Cel mai bun pentru tine este Lg optimus l7.Acesta este bun la orice muzica, jocuri, app, net.Til recomand pe acesta o sa mi-l iau si eu.

| Narcis_Gabriel_Rata_1995 a răspuns:

Eu sincer asa alege Samsung galaxy ace plus deoarece are o multitudine de aplicatii si este foarte bun pentru adolescenti viteza de net buna si jocuri fara numar...

| boss339 a răspuns:

Sony xperia neo L fiindca din cate stiu eu este dotat cu android si wierles+firma Sony are numai reusite.