| ThomasMartin a întrebat:

Am si eu o intrebare stie cineva un program pentru ipad 3 care sa poti sa te conectezi cu calculatorul prin wifi sau cablu dar care sa redea tableta pe calculator si acest sa fie grati?

4 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

NU exista.Dar poti sa te conectezi la wifi pe calculator.Te duci in START.Si acolo cauti ceva in genul WIRLESS NETWORK sau te duci la NETWORK(tot in START) si cauti acolo ceva cu WIRLESS

| ThomasMartin explică (pentru Bogdan4688):

Ba da exista de exemplu reflection este o aplicatie care o bagi pe calculator dar aceasta costa bani trebuie sa existe si fara bani

| Bogdan4688 a răspuns (pentru ThomasMartin):

A nu stiam.

| ThomasMartin explică:

Ba da exista de exemplu reflection este o aplicatie care o bagi pe calculator dar aceasta costa bani trebuie sa existe si fara bani