| Alecsanndraa a întrebat:

Am si eu o mare problema.de fiecare data cand bag cablul de date de la telefon imi apare eroarea asta: http://i41.tinypic.com/mwzndi.jpg si nu merge sa bag nimic pe el :((...cum as putea sa o repar...please help

Răspuns Câştigător
| Fallen Angel a răspuns:

Probabil trebuie sa ai CD-ul in calc. Nu stiu engleza foarte bine dar cam asta zice. Daca nu merge, incearca sa reinstalezi CD-ul. Dar... ai CD de pentru cablul de date? Daca nu ai nu are cum sa mearga.
iti trebuie neaparat! Acum... nu stiu ce fel de tel ai si deci, nu stiu ce fel de program iti trebuie pentru ca daca nu ma insel il poti downloada. Google te ajuta intotdeauna la greu big grin Sper ca ti-am fost de folos. Multi pupici! Noroc!

3 răspunsuri:
| Alecsanndraa explică:

Nu am nici un cd ...este un N97 (replica)...si la inceput a mers dar acum vad ca numai merge crying

| sckorpion a răspuns:

Adauga sckorpion2000 si voi incerca sa te ajut. Am nevoie de mai multe detalii.

| mimitza_7330 a răspuns:

Pai daca telefonul are un cd la el ar fi bine sa il instalezi. daca nu nu stiu