| xXMomo185 a întrebat:

Am incercat sa bag niste poze de pe telefon pe laptop prin cablul de date dar nu merand introduc cablul de date in laptop bipaie ceva dar nu imi apare nCand il bagam in calculator mergea de fiecare data. Ce are?

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate nu e instalat driver-ul in laptop.Ce telefon ai? Daca e android trebuie sa apeci acolo sa se faca omuletul ala portocaliu si apoi merge. Bafta

| xXMomo185 explică (pentru Pufoshenia):

Pe calculator mergea asa, dar de curand mi.-am luat un laptop si nu mai merge

| Pufoshenia a răspuns (pentru xXMomo185):

Buna din nou.
Inseamna ca nu e instalat driver-ul sau laptopul nu recunoaste driver-ul ca sa il poata instala.

| AmaliaM a răspuns:

Cred că laptopul tău nu recunoaşte dispozitivul. nu prea ştiu cum să rezolvi problema, dar îţi recomand să-ţi cumperi un cititor de carduri.