| andal3xx a întrebat:

Am si eu o mica problema cu calculatorul si nu prea ii gasesc rezolvarea.La scurt timp dupa ce conectez calculatorul la internet mi se cam imprastie culoarile pe ecran si imi apare acel celebru ecran albastru, dupa care se restarteaza si imi da un mesaj ceva in genul " remove a malicious softwere/hardwere".
Are cineva vreo idee de la ce face?
De mentionat ca am Vista pe el.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Cred ca virusul e de vina.Ai scanat cu antivirusul calculatorul?

| alexcyrus a răspuns:

Pai am patit si eu odata.strange bine cablul la monitor si unitate.asa am facut si eu. daca nu merge inseamna ca are ceva serios