| sopranaCadaverica a întrebat:

Am si eu o nedumerire. Pe Watsapp, utilizatorul apare online DOAR cand scrie mesaje cuiva?!
Sau poate aparea online si atunci cand intra pe pagina si nu scrie nimic nimanui, ci doar se uita prin contacte/prin istoricul discutiilor?
As vrea sa raspunda cineva care stie. Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Apari online in momentul in care stai pe whatsapp, indiferent dacă scrii mesaje sau nu.

| 90210 a răspuns:

Online apare cand deschide aplicatia. Ce face nu conteaza pentru ca tot online apare.

| DanyDav a răspuns:

Poti schimba din setari daca vrei sa apari online sau nu, si se vede instant cand s-a, trimis, si cand mesajul e vazut se cchimba culoarea in albastru bifat.