| Dudu_Paul_1998 a întrebat:

Am si eu o problema....am incercat o combinatie pentru un telefon cu android ca sa il resetez si mi-a aparut o chestie unde scrie download si daca il lasa ramane asa...ce fac? dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Nu ai apasat butoanele corespunzatoare.Trebuia apasat pe tasta de home+inchidere.Tu ai apasat home+inchidere+tasta de volum down

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Nu de acolo se reseteaza.
Setari-Confidentialitate-Revenire la setarile din fabrica.

In ce ai intrat tu e recovery mode, iar daca nu ai habar ce faci acolo, poti buli softul.
Acel download, cere niste fisiere de pe pc prin usb.

Mai bine il lasi asa decat sa ajungi prin service