| Dorcu_Sami_1994 a întrebat:

nu stiu daca mai sunteti dar sper sa imi d-ati si mie un raspuns la problema. am avut aproape aceeasi problema de mai sus. Am dat un factory data reset si mi s-a blocat. am intrat in download mode si am instalat prin odin 5.1.1. Toate bune si frumoase, mi-a aparut PASS la odin apoi telefonul s-a restartat asa cum e normal si a inceput sa instaleze datele. Apoi a intrat in "ERASING" si ramane blocat acolo. nici macar nu il mai pot inchide. (MENTIONEZ CA AM INCERCAT SI CU ALTE SOFTURI ANDROID : 6.0.1 5.2.2 ETC DIN MAI MULTE TARI SI LA FIECARE FACE LA FEL) RAMANE BLOCAT IN "ERASING" PE UN FOND ALBASTRU! HELP! FUNDAAAAAAAA

7 răspunsuri:
| NONAME113 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva, ce ai avut bifat in odin? Ce telefon ai? Cred ca ai probleme cu emmc.ul.

| Dorcu_Sami_1994 explică (pentru NONAME113):

E un s6 Edge. in odin am avut bufat doar ce bifeaza el simgur... eu nu am bifat si debifat nimic.

| NONAME113 a răspuns (pentru Dorcu_Sami_1994):

Cred ca e mort emmc.ul(chip.ul de memorie)sau nu faci tu ceva bine, mai bine il duci la un service, ei o sa iti zica exact ce are.

| Dorcu_Sami_1994 explică (pentru NONAME113):

Si se poate shimba cipul de memorie?

| NONAME113 a răspuns (pentru Dorcu_Sami_1994):

Se poate, dar nu stiu unde.In Romania nu cred ca sunt prea multi meseriasi care pot sa-l schimbe si sa fie functional dupa.Scuze ca ti.am raspuns dupa atat de mult timp. happy

| dDarrY a răspuns:

Trebuie sa ei fixmacelasi Android si sa il bagi prin odin

| Dorcu_Sami_1994 explică:

Telefonul e s6 Edge ( 925F)