| AntiHrist a întrebat:

Am si eu o problema am un Ip 5 si de ceva timp nu imi merge Siri, mentionez ca la filmare se aude, cand vorbesc, pe speaker
Dar la siri nu se aude. il activez si. imi apare linia dreapta. fara se se auda nimic la Voice control imi merge. se face linia. dar la siri nu e nici o sansa mentionez ca am avut ios 7.1.2 ( tot nu mergea) am facut upgrade la ios 8 tot nu merge. o rezolvare? nu cred ca siri are microfon propiu...

1 răspuns:
| kysart a răspuns:

Daca dupa resoftare nu a mers, singura solutie este un service specializat, sau renunti la siri...