| apetrei1234 a întrebat:

Am si eu o problema am un telefon LG-P700 optimus 7 il am din iarna a inceput sa nu mai mearga ca inainte sa va spun ce face din ce ince mai des jocurile merg in reluare wifi nu mai se conecteaza la retelele care le prind de acasa dar se conecteaza la alte retele care nu ma pot sama cenectez de acasa am incercat si cu telefonul vechi are si el wifi el se conecteaza si nu are nicio problema casa se cenecteze si a inceput sa mearga si el din ce in ce mai incet cu chiar in reluare dar in unele aplicati se incarca mai greu asta mai rar dar la jocuri tot mai des se blocheaza nu vreau sal schimb l-am luat la mana a doua imi trebuie o aplicatie sau trebuie sa-l duc un magazin care repara electronice sa vad ce are scuze pentru gramatica mea dau funda.

1 răspuns:
| elysey a răspuns:

Ai urmatoarea problema incearca sa schimbi sistemul de operare intr-unul mai puternic sauil rootezi sau dai reset la tot telefonul sa vezi ca prb ta este de la soft trebuie resetat din bios data factory reset, wipe cache. Daca nu sti sa faci asta ma contactezi pe mess:elisey_versace93@yahoo.com.