| Hise a întrebat:

Am si eu o problema. Cand deschid cate un site imi da in partea din stanga o reclama pe care o pot inchide, in dreapta jos am un partatel tot cu o reclama iar in partea de jos mai am inca o reclama. Stiti cum as putea scapa de ele? Dau funda calui ce ma poate ajuta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai moziila firefox: Deschizi mozilla -tools-add ons-get add ons- scrii in casuta de cautare : adblock plus. Apesi enter. printre altele sau mi se pare ca e prima, e o iconita pe care scrie ABP.O instalezi pe aceea si restartezi mozilla. Si gata, nu iti mai apar reclamele.

| PaulMihai a răspuns:

Adblocker. Cauta pe google, instaleaza ca extension pentru browser si gata.