| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu Adobe Photoshop CS4 Extended. Am adaugat plugin-ul optional Extract Plus apoi cand selectez si dau click pe Fill Tool la extract si apoi Ok numai revine sa-mi arata ce am extras in Extract Filter.Ma scoate direct in Photoshop Cs4 sa modific direct in CS4.Stiu ca revenea dupa ce am selectat ce vreau sa extrag revenea la loc tot in Pluginul Extract.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e asa greu de inteles... Am adaugat pluginul Extract Plus apoi cand selectez si dau pe Fill Tool si preview ssi ok numai revine in extract plus. ma scoate afara din plugin unde am poza... CUm fac sa numai ma scoata.Este o incompatibilitate intre Cs4 si plugin?

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Am adobe photoshop si stiu cum sa fac cu el dar ce zici tu nu prea inteleghappy

| 90210_1279 a răspuns:

Unde adaugi exctract filter? big grin