| fatih_9237 a întrebat:

Am si eu o problema cu leptopul meu am cicit pe mai multe site-uri si nu am gasit nimic sper ca ma ajutati voi! Mai intai sa sun ce memorie am si chesti
Intel core i 3 ram 4 gm sistem de 32 bit 2.10 ghz asa si am Windows 8 si imi incheata leptopul adica ecranul mausul ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Mai mult ca sigur Windows 8 e instalat cu picioarele(de regulă se instalează din rețea la câte 20 o dată și iese ce iese). Recomand o resoftare a lpatopului, de preferat cu Windows7(e mai dificil din cauza UEFI dar nu imposibil, imposibil dioar pentru cine nu știe cum se face, ceea ce vezi pe google sunt bancuri), că e mult mai bun ca Windows8, care e praf, greoi și un foarte mare consumator de resurse, ce va deveni un Vista 2 în scurt timp.Succes

1 răspuns:
| pozeanimate a răspuns:

Azi a mai fost asa intrebare
si repet si eu intrebarea mea
in safe mode tot asa face?
ai schimbat alt windows 8? adica altul