| Fr3esTyleR a întrebat:

Am si eu o problema cu o placuta de ram... cand o conectez si deschid pc-u nu imi arata ca se incarca windowsu' si se da restart (intr-una)! iar cand o scot >= merge, HELP ME!

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

E bushita placuta! incearca sa le inversezi (in slot), sau cu ea singura prima data in celalat slot, si apoi incerci sa o adaugi pe a 2-a, cea care zici ca e buna! daca nu porneste in nici o combinatie cele 2, e stricata!

| solumaam a răspuns:

Cauze
- placuta este defecta
- placuta nu este compatibila si are alta frecventa
Incearca sa le schimbi slot-urile intre ele sau renunta la cea care i-ti face probleme!

| bobotare a răspuns:

Crfed da mai mult ca sigur placuta nu este combatibila cu pc-ul