| vLaD1110 a întrebat:

Salut, am un mp3 textet (ceva marca ruseasca) si am intampinat o problema. Il conectez la USB la laptop, el se incarca linistit dar laptopul nu il citeste. Plus ca dupa ce s-a incarcat bateria complet si il scot din USB nu se mai deshide. Mai pe scurt daca nu e conectat la o sursa de curent pur si simplu nu merge. Pls help

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca incarcarea lui la un calculator. Daca tot se inchide dupa deconectarea de la usb, inseamna ca acumulatorul lui nu mai inmagazineaza energie, cu toate ca iti arata ca se incarca sau ca e plin.

| vLaD1110 explică (pentru dannyel86):

Deci pot sa ii pregatesc inmormantarea?

| dannyel86 a răspuns (pentru vLaD1110):

Mai intai faci testul de incarcare la un pc. Doar asa te convingi daca mai poti asculta muzica la el in mod autonom, fara conectarea permanenta la un cablu usb.