| TheOddGamer a întrebat:

Am si eu o problema.Atunci cand deschid calculatorul imi arata scrisul acela de la "Starting Windows" dar nu se incarca...am observat caci daca scot "cablurile" de la hard drive imi merge pana intr-un moment dat cand mi se blocheaza si dau restart (de la buton) iar dupa iar imi face asa...ar trebui schimbat hard drive-ul? Are vreo legatura procesorul? Sa pun alt sistem de operare?(Windows Xp)? Va rog ajutati-ma!(problema asta mi s-a intamplat dupa ce am schimbat prima oara windows-ul si schimbam cam in fiecare saptamana windows-ul fiindca nu aflasem de chestia asta cu() "cablurile".

Răspuns Câştigător
| BreK a răspuns:

Schimba hard-ul. mi s-a intamplat acelasi lucru. dar pana la urma mi-am luat laptop ca aveam PC-ul ala de 11 ani laughing)) BAFTA!

| TheOddGamer explică (pentru BreK):

Ok.Mersi mult. happy

1 răspuns: