| Anonimusss a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ulbig grin ce poate fi de vina? Nu aud nimic...boxele functioneaza, au becul aprins si se aude bazaitul, dar cand e sa pun muzica sau film nu se aude nimic...sonorul nu este setat la mute, am verificat.Sa fie boxele de vina sau placa de sunet sau altceva din unitate?big grinbig grinbig grin

Dau funditaaalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Fii sigur ca ai bagat mufa de la boxe in slotul potrivit!

4 răspunsuri:
| szergiu a răspuns:

Asigura-te ca ai placa de sunet instalata cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la unitate! Mi s-a intamplat si mie pune muzica si daca nu se aude suceste unitatea pana cand o sa se auda.incearca asa mers si la mine! Paste fericit:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sucesti dar dupa soare

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

Probabil nu este o mufa bine pusa...umbla si u la ele, scoate-le apoi baga-le la loc si dai un restarthappy, poate merge