| capacitate a întrebat:

Am si eu o problema la un sistem de boxe creative inspire p580
cand ascult muzica are momente cand se regleaza la volum...adik dintr.o data incepe sa cante mai tare dupa aia isi revine dupa aia iar canta mai tare dupa aia iar isi revine si tot asa
De la ce credeti ca ar putea fi? ca eu sincer nu am nici cea mai vaga ideethinking

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Potentiometrul de volum de la boxe.
De unde reglezi mai tare /incet.
A intrat praf in el.Schimba-l, sau du-te la cineva care se pricepe il desface si
il curata. Dar nu e scump 3-6 lei.
Il gasesti la magazinele de piese elctronice.

| Wyorel a răspuns:

Poate ai vreun virus.Sau ai putea sa reinstalezi driver-ul de sunet.Solutii ar fi depide ce problema are.Ar mai putea fi de la boxe.

| capacitate explică:

Da...boxele ma gandeam si eu ca sunt problema pentru ca problema nu ii de acum
ii de ceva timp.dar nu stiu..ca mereu il faceam sa isi revina
dar de data asta nu am mai reusit