| ImTreme a întrebat:

Am o problema la PC, cand ascult muzica sau orice altceva, cand e data tare mi se opreste casca pentru 2 sec si apoi incepe din nou. Am incercat alte casti, alte boxe, la fel. Stiiti voi vreo solutie? !

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Cea mai buna soluție e sa reinstalezi driver-ul plăcii de sunet.
In device manager găsești toate detaliile lui si opțiunea de update.
Daca nici dupa, înseamnă ca placa de sunet are o problema fizica si trebuie înlocuită.