| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, nu chiar grava dar e enervanta. Cand dau scroll down la facebook, 9gag sau la alte siteuri de genu pentru a vedea comentariile unor poze, se schimba imediat poza, adica apare urmatorul post sau urmatoarea poza. Mentionez ca folosesc Mozilla. A mai patit cineva asta si stie cum se rezolva? Mersi.

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Si daca folosesti page down/ page up tot asa e?
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro