| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am o probleam cu facebook-ul, comentariile de la poze nu le mai pot vedea doar cateva dintre ele, de ex imi apare ca am 40 de commentarii la o poza dar pot vedea doar 6 dintre ele.Am intrat dupa pc-ul meu pe un cont de-al unei prietene si la ea apar toate comentariile si am intrat dupa contul ei pe pagina mea si apar.Nu stiu ce am facut de apar asa ...ma puteti ajuta? va rog mult

dau funda :d

11 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Trebuie sa scrie pe acolo " Vezi toate comentariile. "winking

| 1DPinkpOint a răspuns:

Buna! happy si eu am exact aceeasi problema..de 2 zile nu imi mai apar toate comentariile. Am rugat`o pe o prietena sa distribuie 2 dintre pozele "problema" pe peretele meu[urmand sa le sterg, bineinteles], si acolo ca prin magie mi le-a aratat pe toate.La fel au mai patit si cativa prieteni, insa din pacate nu am gasit inca rezolvarea.:*

| Iky a răspuns (pentru 1DPinkpOint):

Te rog sa ma anunti daca gasesti rezolvarea :d :*

| 1DPinkpOint a răspuns (pentru Iky):

Bineinteles happy odata ce aflu, o sa iti spun! :*

| springandsummer a răspuns:

Si eu am tot la fel.crying( Nu stiu ce sa fac.

| Iky a răspuns:

Problema *

| maxi123 a răspuns:

Normal ca nu o sa ti le arate pentru ca facebook crede ca nu vrei sa le vezi deci iti da cateva daca dai pe wiew all __* coments vei vedeatoate comentariile

*numarul de mesaje(din ex. tau 40)

| Iky a răspuns (pentru maxi123):

Nu mai imi apare "vezi toate comentariile "..nu la acesta ma refeream eu, vad nr comentariilor cand maresc imaginea pe tot ecranul si apare nr total de like-uri si nr total de comentarii. E ceva de la pagina mea, sigur..deci idei?

| maxi123 a răspuns (pentru Iky):

Nu prea stiu ce sa fac

| feciorash1 a răspuns:

Sal si eu am aceeasi problema.