| Sergio30 a întrebat:

Am si eu o problema, nu imi porneste calculatorul ramane blocat la imaginea cu Dell si del to enter setup si F12 to boot menu, am scos imaginea aia si am vaz ca incarca doar pana la memoria ram...mai departe nu vede nimic, nici hardisk nici dvd, am resetat bios, degeaba, am deconectat toate pe rand, am scos hardisk dvd etc. am facut tot ce stiam si degeaba, si problema a aparut in urma unui restart, ma poate ajuta cineva, va rog frumos! disper! va multumesc!

3 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Poate fi de la memorii testeaza-le pe rand cu memtest bootabil sau verifica placa de baza, video de condensatori umflati si uitate si in sursa

| express11 a răspuns:

Laptopul Meu.Net-gasesti orice raspuns, sau intrebi.

| Sergio30 explică:

Condensatori umflati nu am gasit, memoriile, bun si un memtest bootabil de unde sa iau si eu, placa de baza in ce sens? iar in sursa ce sa verific, scuze Lon3r dar imi trebuie mai multe informatzii ca la ora asta sunt cam pierdut deja! Ms anticipat de ajutor!