| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema nu mai pot sa vad filme? am incercat sa le descarc si se descarca dar nu pot sa le vad nici nu mediaplayer nici cu bsplayer...inainte cand mi se salva un film, se salva cu o insigna de la bsplayer si mergeau, acum se salveaza ca un fisier scris si nu pot sa il deschid sub nici o forma. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Poate mai ai nevoie de ceva codecurithinking eu mi-am instalat KMPlayer si ma multumesc merge super

kratos
| kratos a răspuns:

Incearca sa vezi daca problema persista cu vlc sau cu kmplayer. Daca problema persista baga si tu klite mega codecs.

| asko a răspuns:

Click dreapta pe el si alege open with de acolo alegi playerul tau, bifeaza casuta cu always use this program...

| sti a răspuns:

GOM Player este un player ce are codec-urile incluse
www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=4122

| BlueDreams a răspuns:

Pai daca nu poti cu bsplayer incearca sa deschizi fisierul cu windows media player, sau windows media player clasic.