| DarkXMihai a întrebat:

Am si eu o problema pe un acer extensa 5220. am instalat windows xp sp2 clean si am instalat si driver-ele si nu pot porni wireless-ul stie cineva care ar putea fi problema

4 răspunsuri:
| DarkXMihai explică:

Va multumesc amandurora dar am rezolvat luasem un driver gresit

| Cheater a răspuns:

E posibil sa fie de la driver. Fa un update la driver, gaseste o versiune mai noua sau instaleaza driverchecker si iti gaseste automat. Sper sa-ti fie de folos.

| DarkXMihai explică (pentru Cheater):

Am incercat si cu driverele de pe site-ul oficial si am incercat si cu driver checker tot nimic oricum multumesc pentru ajutor

| ThinkSTR8 a răspuns:

Du-te cu el la un service, daca spui ca ai testat toate driverele.De obicei se ia 10 lei pentru verificare.E posibil sa fie stricat wireless-ul.