| weed_4989 a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv, ofer funda pentru raspunsul corect: Am Windows 7 si mi-am luat uni blue driver scanner, iar dupa ce s-au updatat driverele am dat restart iar la intrarea in Windows am parola, si de acolo banuiesc ca nu mai imi citeste tastatura si nici touch`padul si nu am cum sa intru in Windows., si nici sa reformatez laptopul. Scriu acum de pe alt laptop, va rog ajutati`ma.multumesc

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

O da, Uniblue iti cam crashuieste sistemul si sper ca ai creat un sistem restore inainte de aceea stergere.
Ca sfat cauta sa intrii in sistem restore si roaga-te sa ai acolo o actualizare

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vatco a răspuns:

Incearca sa intri in safe mode.o sa iti incarce driverele originale si poti sa ii dai si restore la o data inainte sa instalezi uniblue..cand repornesti windowsul tine apasat F8 si selecteaza safe mode..cand o sa te intrebe daca vrei sa intri in safe mode sau sa ii dai restore selecteaza yes si o sa iti apara restore point.

| dantextcontrolpsp a răspuns:

Mai e partitia facut de producator? cred ca nu, ai folosit driver scanner
kracuit si cam asa se intinpla iti buseste sisteml de operare,incearca in safe mode dar daca ti la "busit" cum trebuie nu prea mai ai ce sa-i faci, poti sa incerci sal repari cu cd de win, dar nu prea cred ca o sa mearga, pina la urma ai sa reinstalezi sistemul de operare si sa-ti fie de invatatura nu mai folositi nici un driver scanner daca nul "cunoasteti", daca ai nevoie de drivere vezi ce placa de baza ai te duci frumos la producator si acum cam toti au un autodetect care vede ce nu ai si tile da "sub nas". baffta multa

| MariusMorse a răspuns:

Te sfatuiesc sa'i dai back up, daca cumva ai vreun back up pentru asfel de stuatii pe vreun HDD extern sau un DVD.