| ecccc a întrebat:

Am si eu o probleme cu mess imi da don't send mentionez k l-am dezinstalat si instalat de en orii multumesc mult

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce îti scrie în acea eroare.De multe ori nu e suficient doar să deinstalezi aplicațiile, inclusiv messengerul doar din control pannel, ci trebuie să ștergi și urmele acestora din programs files, applications data și cel mai important din registru, unde sunt stocate toate setările și chiar serialele aplicațiilor.Deci încearcă să îl dezintalezi cum trebuie și apoi reinstalează-l.Asta ar trebui să rezolve problema.Succces

| BoNNe a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul posibil sa te fii virusat, in caz ca nu downloadeaza super anti spyware modul free si dai o scanare, oricum pentru problema ta trebuiesc mai multe informatii