| lzy94 a întrebat:

Am si eu problema cu pc'ul, ii dispare imaginea si sunetul, aparandu'mi pe desktop o imaginea colorata, pc-ul isi revine dupa restart. Ce ar putea avea thinking

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Probleme Placa Video,
Extragere din slot curatire de praf placa si slot.
Reintroducere in slot.
Actualizare Driver Grafic

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Blue Screen este un mesaj de eroare afișat din mai multe cauze, ar trebui notat codul erorii pentru a afla cauza

| IulianDBI a răspuns:

Ce culoare are imaginea? Albastra cu scris?

| lzy94 explică (pentru IulianDBI):

Nu apare o anumita culoare, apar diferita culori thinking si nu apare nici o eroare scrisa, pur si simplu dispare imaginea si se coloreaza ecranu